کابین دوش فریم لس لولایی ال

کابین دوش فریم لس

یکی از انواع کابین حمام، کابین دوش فریم لس می‌باشد. این نوع از کابین دوش بر خلاف کابین دوش فریم دار می‌توانند هم به صورت ریلی و هم به صورت لولایی و در شکل‌های مربع مستطیلی، صاف و 135 درجه تولید و اجرا گردند.

کابین دوش فریم لس با شیشه سکوریت 10 میل بوده و به دلیل عدم وجود فریم و آب بندی کم، باید یک لبه یا سکوی سنگی بر روی زمین ساخته شود و کابین دوش فریم لس را بر روی آن نصب گردد.

در هنگام سفارش کابین دوش یا دوردوشی فریم لس ریلی می‌توان از دو نوع دستگیره استاندارد بلند یا توکار استفاده نمود. معمولاً زمانی که عرض شیشه متحرک (درب) کم باشد، از دستگیره‌های توکار استفاده می‌شود تا شیشه متحرک به طور کامل در پشت شیشه ثابت قرار گرفته و عرض بیشتری را برای رفت و آمد ایجاد کند.

در این مدل کابین دوش حمام به دلیل عدم وجود فریم، از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌گردد که دارای مقاومت بیشتر و سنگین‌تر از شیشه سکوریت 6 میل است و باعث استحکام بیشتری نسبت به کابین دوش فریم دار ریلی شود.

یراق آلات مورد استفاده در کابین دوش فریم لس دارای رنگ‌‌های متنوع (استیل مات، استیل براق و طلایی براق) هستند که به راحتی می‌توان با توجه به وسایل مورد استفاده در حمام به انتخاب رنگ یراق آلات پرداخت.

 کابین دوش فریم لس ریلی شامل یک ریل استیل 304 (ضد آب و ضد زنگ) با مقطع قوطی است که برای کابین دوش فریم لس با عرض حداکثر 3 متر مناسب بوده و در بالای کابین دوش قرار گرفته و به دیوار متصل می‌شود. این ریل‌ها بسیار گران هستند و به همین دلیل، استفاده از این نوع کابین دوش توصیه نمی‌گردد.

لازم به ذکر است که قیمت دوردوشی های فریم لس بر اساس تعداد لولاها، بست‌ها و آبگیرها محاسبه می‌شود.

از لحاظ قیمتی، قیمت کابین دوش های ما نسبت به شرکت‌های دیگر ارزان‌تر است؛ زیرا کلیه محصولات با قیمت فروش مستقیم (کمتر از نمایندگان فروش) به شما عزیزان عرضه می‌گردد.

 کلیه یراق آلات دوردوشی های فریم لس استیل 304 می باشد 

قیمت دوردوشیحمام شيشه ایکابین دوش چینی

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

تولید کننده:

انواع کابین دوش از سال 1380 انواع دور دوشی وپارتیشن حمام ,کشویی وباز شو همراه با شیشه سکوریت 6 / 8 /10/ میل یا پلکسی گلاس
به دلیل تنوع محصولات،طراحی،ساخت واجرای انواع کابین دوش های حمام باتوجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات صورت می گردد
رنگ بندی فریم: طلایی سفید /استیل / نقره ای مات