به اشتراک بگذاری

ما را دنبال کنید

سقف کاذب شیشه‌ای

امروزه سقف کاذب در ساختمان‌ها جزئی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. سقف‌های کاذب محلی برای عبور تأسیسات هستند که دسترسی به آن‌ها نیز بسیار مهم است. این سقف‌ها محلی برای نورپردازی نیز به حساب می‌آیند که اهمیت آن‌ها را دو چندان می‌کند.

امروزه با توجه به نیاز بازار، سقف‌های کاذب با پوشش طلق، پی وی سی و آلومینیوم در بین مردم و سازندگان ساختمان دارای محبوبیت بیشتری می‌باشند. البته سقف‌های کاذب با متریال‌های دیگری نظیر گچ، چوب، شیشه و ... نیز ساخته می‌شوند.

سقف‌های کاذب از نظر نورپردازی به دو دسته دکوراتیو و غیر دکوراتیو تقسیم‌بندی می‌شوند که در این بین، سقف‌های کاذب دکوراتیو با نورپردازی‌های خاص پرطرفدارتر هستند.

از سقف‌های کاذب می‌توان در سرویس بهداشتی، حمام، اداره، آشپزخانه، نورگیر (پاسیو و حیاط خلوت)، استخر، لابی، تالار و ... استفاده نمود.

علاوه بر این‌ها، می‌توان سقف‌های کاذب را از نظر شیوه اجرا نیز به دو دسته یکپارچه و شبکه‌ای (مشبک) طبقه‌بندی نمود.

سقف کاذب شیشه ایسقف کاذب پاسیوقیمت سقف کاذب شیشه ایسقف کاذب آشپزخانهسقف کاذب دکوراتیوسقف کاذب پاسیوقیمت سقف کاذب آشپزخانهسقف کاذب شیشه ای آشپزخانه

ویژگی‌ها و موارد کاربرد سقف‌های کاذب شیشه‌ای

در این نوع از سقف‌های کاذب، از شیشه‌های تزئینی به عنوان پوشش سقف استفاده می‌شود. در طراحی و تولید این شیشه، می‌توان رنگ یا طرح موجود در فضاها را به راحتی بر روی شیشه نیز پیاده کرد. امکان ساخت این شیشه‌ها در ابعاد مختلف وجود دارد؛ چرا که همه مراحل ساخت آن‌ها در داخل کشور انجام می‌شود. وجود طرح‌ها و تکنیک‌های مختلف در طراحی این شیشه‌ها، باعث گشته که هر شخصی با هر سلیقه‌ای بتواند یک نمونه از آن‌ها را انتخاب کند.

این شیشه‌ها به دلیل سکوریت بودنشان، از نوع شیشه‌های ایمن بوده و مشکلی برای استفاده ندارند. شیشه به دلیل شفافیتش، قابلیت عبور نور را به راحتی در اختیار ما قرار می‌دهد تا بتوانیم نوردهی مناسبی نیز در فضا داشته باشیم. در محل‌هایی که نیاز به پوشش کامل فضای پشتی وجود دارد، می‌توان با مات کردن پشت شیشه از این امکان نیز برخوردار شد. کلیه رنگ‌های کار شده بر روی این شیشه‌ها از دکور گرم تا دکور سرد، کاملاً بر روی شیشه تثبیت شده‌اند؛ به گونه‌ای که بر اثر بخار، خراش یا هر نوع شستشویی، مشکلی برای آن‌ها پیش نمی‌آید و امکان تمیز شدن را به بهترین شکل به مصرف کننده می‌دهند.

این نوع از سقف‌های کاذب معمولاً به صورت شبکه‌ای و دکوراتیو ساخته می‌شوند. سقف‌های کاذب شیشه‌ای به گونه‌ای ساخته می‌شوند که طرح‌های آن‌ها در هنگام تاریکی دیده نمی‌شود و با روشن شدن لامپ‌ها، طرح‌های زیبا، هنرمندانه و خارق‌العاده آن‌ها نمایان می‌گردد.

از سقف‌های کاذب شیشه‌ای معمولاً در آشپزخانه، لابی، پاسیو، اداره و تالار استفاده می‌شود.

قیمت سقف کاذبسقف کاذب اداریسقف کاذب لابیسقف کاذب ارزانسقف کاذب شیشه ای حمامقیمت سقف کاذب شیشه ای حمامسقف کاذب

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

تولید کننده:

انواع کابین دوش از سال 1380 انواع دور دوشی و پارتیشن حمام، کشویی و بازشو همراه با شیشه سکوریت 6 / 8 / 10 میل یا طلق پلکسی گلاس
به دلیل تنوع محصولات، طراحی، ساخت و اجرای انواع کابین دوش های حمام با توجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات صورت می‌گیرد
رنگ‌بندی فریم: طلایی / سفید / استیل / نقره‌ای مات / زیتونی