دور دوشی لولایی فریم لس 10 میل

امروزه استفاده از شیشه در دکوراسیون داخلی خانه‌ها بسیار رایج شده است و دلیل آن هم زیبایی چشمگیر این ماده است. یکی از موارد استفاده از شیشه در دکوراسیون داخلی، دوردوشی است. دور دوشی فضایی اتاق مانند است که در اطراف دوش حمام بر روی زمین یا سکو یا لبه سنگی نصب می‌شود تا مانع از پاشیدن آب به فضای اطراف شود و به گرم شدن فضای دوش کمک کند.

پیش از طراحی حمام و یا در هنگام باز سازی با ما تماس بگیرید؛ زیرا ما می‌توانیم در هر فضایی با کمترین تغییرات، یک دوردوشی بسیار زیبا را در کمترین زمان طراحی و اجرا کنیم.

درب دوردوشی معمولاً به دو صورت لولایی و کشویی اجرا می‌شود. درب لولایی را در فضاهایی می‌توان اجرا کرد که فضای کافی برای باز شدن درب داشته باشند. دور دوشی ها می‌توانند فریم دار یا فریم لس باشند. مدل‌های فریم دار دارای یک قاب آلومینیومی در رنگ‌های متنوع سفید، نقره‌ای مات و براق، طلایی مات و براق و زیتونی براق هستند. اما مدل‌های فریم لس فاقد این قاب آلومینیومی بوده و با تعدادی بست از جنس استیل 304 (ضد زنگ) به دیوار متصل می‌گردند.

درب دور دوشی های فریم دار را نمی‌توان به صورت لولایی اجرا کرد؛ زیرا قاب آلومینیومی مانع از باز و بسته شدن درب لولایی می‌شود. اما دور دوشی های فریم لس را می‌توان هم با درب کشویی و هم با درب لولایی طراحی و اجرا نمود. در مدل‌های فریم لس به جای شیشه سکوریت 6 میل از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که مقاومت و وزن بیشتری دارد.

گاهی اوقات اتفاق می‌افتد که عرض موجود برای طراحی و اجرای دوردوشی حمام بسیار کم است (کمتر از 120 سانتیمتر). در این صورت امکان استفاده از درب کشویی وجود ندارد و باید حتماً از دور دوشی فریم لس با درب لولایی استفاده کرد.

تحویل انواع کارهای سفارشی در 4 تا 6 روز کاری؛ به جز دور دوشی هایی که دارای شیشه خم یا رنگی هستند

قیمت مناسب (قیمت همکار) با کیفیت عالی

آبشار کابین قادر است انواع کابین دوش، دوردوشی، اتاق دوش و پارتیشن حمام را در ابعاد و مدل‌های مختلف طراحی، تولید و اجرا کند.

دوردوشی ایرانیقیمت دوردوشیکابین دوش اتاق خواب

مزایا و معایب استفاده از دوردوشی فریم لس

دور دوشی فریم لس نسبت به مدل فریم دار دارای مزایا و معایبی است که می‌تواند برای هر کس ملاکی برای انتخاب یا عدم انتخاب این مدل باشد.

مزایا:

ـ استفاده از شیشه سکوریت 10 میل به جای شیشه سکوریت 6 میل که دارای مقاومت بسیار بالاتری می‌باشد

ـ استفاده از یراق آلات استیل 304 (ضد زنگ)

ـ قابلیت اجرا در شکل 135 درجه

ـ قابلیت اجرا با درب لولایی

ـ تمیز کردن راحت‌تر به دلیل نداشتن فریم

ـ زیبایی بیشتر

معایب:

ـ طول عمر کمتر چرخ‌ها به دلیل وزن زیاد شیشه سکوریت 10 میل نسبت به شیشه 6 میل

ـ تنوع رنگ کمتر

ـ عدم قابلیت اجرا در شکل گرد (قوس دار)

ـ آب‌بندی کمتر؛ به خصوص در مورد درب‌های لولایی

ـ قیمت بیشتر

لطفا از بخش‌های دیگر سایت ما بازدید فرمایید

دور دوشیحمام شیشه ایدوردوشی

قیمت دوردوشی و عوامل مؤثر بر آن

شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع دور دوشی بر اساس سلیقه و فضای شما می‌باشد، بنابراین، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این محصول تعیین کرد. قیمت دور دوشی به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

1 ـ نوع درب دور دوشی

2 ـ فریم دار یا فریم لس بودن دوردوشی

3 ـ کیفیت یراق آلات مورد استفاده

4 ـ ابعاد دور دوشی

5 ـ رنگ یراق آلات مورد استفاده

6 ـ مدل دستگیره و سایر یراق آلات

7 ـ حمل و نصب دوردوشی

و ...

دور دوشیحمام شیشه ایدرب شیشه ای حمام

انواع دور دوشی

دور دوشی های شرکت آبشار به صورت شیشه ای (با استفاده از شیشه سکوریت) یا طلقی (با استفاده از طلق پلکسی گلاس) تولید و اجرا می‌شوند. دوردوشی های شیشه ای در 3 مدل مختلف تولید می‌شوند. در هر 3 مدل می‌توان از انواع مختلف شیشه نشکن در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) یا سندبلاست شده (مات شده در طرح‌های مختلف از طریق سندبلاست) استفاده کرد. کلیه یراق آلات مصرفی نیز کاملاً ضد آب و ضد زنگ و دارای ضمانت 5 ساله هستند.

1 ـ دوردوشی شیشه ای فریم دار ریلی:

در این مدل از دور دوشی ها از شیشه سکوریت 6 میل استفاده می‌شود. قاب مصرفی در این نوع از دور دوشی ها از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره ای بوده و در رنگ های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق، طلایی مات و زیتونی براق موجود می‌باشد. کلیه یراق آلات مصرفی نیز در همین رنگ‌ها موجود می باشند.

2 ـ دوردوشی شیشه ای فریم لس ریلی:

در این نوع از دور دوشی ها از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می‌گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه‌های ثابت حرکت می‌کند. کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل از دور دوشی ها در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند.

3 ـ دوردوشی شیشه ای فریم لس لولایی:

در این نوع از دور دوشی ها نیز از شیشه سکوریت 10 میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می‌گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه‌های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می‌شود. کلیه یراق آلات مصرفی در این مدل نیز در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق و طلایی براق موجود می‌باشند.

تمامی دور دوشی های شیشه ای شرکت آبشار کابین دارای 5 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش هستند.

در انواع مختلف دور دوشی های شیشه ای می‌توان به جای شیشه سکوریت از انواع دیگر شیشه نشکن نظیر شیشه لمینت نیز استفاده کرد.

قیمت دوردوشیدرب شیشه ای حمامدرب کشویی حمامدرب شیشه ای حمامکابین دوش ایرانیدور دوشی گردکابین دوشکابین وان و جکوزیکابین دوش سادهکابین دوشدوردوشی ریلی

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705     09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        absharkabin1@gmail.com

اینستاگرام:         absharkabin