کابین روی وان و جکوزی | کابین دوش وان و جکوزی

امروزه خانه‌ها نسبتاً کوچکتر از قبل شده‌اند و این امر باعث شده است استفاده از دوردوشی حمام و به خصوص، دور دوشی شیشه ای حمام بسیار رایج شود. دوردوشی شیشه ای باعث بزرگتر جلوه دادن فضای حمام می‌گردد. همان طور که در مطالب دیگر گفته شد، کابین دوش شامل دور دوشی و اتاق دوش است. دور دوشی فضایی اتاق مانند است که در اطراف دوش بر روی زمین یا سکو یا لبه سنگی نصب می‌شود تا مانع از پاشیدن آب به سایر قسمت‌ها شود، باعث حفظ شدن گرما گردد و از رشد باکتری‌ها جلوگیری نماید. دور دوشی را می‌توان بر روی وان و جکوزی نیز نصب کرد. اتاق دوش نیز فضایی اتاق مانند شامل زیر دوشی، دوش و برخی تجهیزات جانبی دیگر است که در فضایی به غیر از حمام نصب می‌شود تا فضایی را برای دوش گرفتن ایجاد کند. اتاق دوش نیز می‌تواند به جای زیر دوشی دارای وان یا جکوزی باشد.

به جای کابین دوش می‌توان از پارتیشن حمام نیز استفاده کرد. پارتیشن حمام معمولاً شامل یک پانل ثابت شیشه ای سکوریت 10 میل است که با استفاده از تعدادی بست استیل 304 (ضد آب و ضد زنگ) در کنار دوش بر روی زمین، سکو یا لبه سنگی و یا بر روی وان یا جکوزی نصب می‌شود تا مانع پاشیدن آب به فضای اطراف شود.

هر گاه از دور دوشی بر روی وان و جکوزی استفاده شود و یا اتاق دوش شامل وان و جکوزی باشد، اصطلاحاً به آن «کابین دوش وان و جکوزی» گفته می‌شود. تنوع کابین دوش وان و جکوزی بیشتر از سایر کابین دوش ها می‌باشد. به عنوان مثال، می‌توان از شیشه‌هایی با برش‌های مختلف ـ مثلاً شیشه‌های گرد گوشه ـ به عنوان کابین دوش وان و جکوزی استفاده نمود.

همچنین هرگاه پارتیشن حمام بر روی وان و جکوزی نصب گردد، اصطلاحاً به آن «پارتیشن دوش وان و جکوزی» گفته می‌شود. به عنوان مثال، می‌توان از پانل‌های شیشه‌ای نیم فریم ثابت بر روی وان و جکوزی استفاده کرد؛ بدین صورت که یک شیشه سکوریت 6 میل ثابت بر روی وان و جکوزی نصب می‌شود؛ به گونه‌ای که در یک سمت (چسبیده به دیوار) دارای قاب (فریم) و در طرف دیگر، بدون قاب (فریم) می‌باشد. شیشه مورد استفاده در این محصول معمولاً مستطیلی نبوده و در سمت بدون قاب، به صورت گرد گوشه است.

گاهی اوقات منظور از «وان و جکوزی شیشه ای» نیز همین است که بر روی وان و جکوزی از کابین دوش شیشه ای یا پارتیشن شیشه ای حمام استفاده گردد.

پارتیشن دوش وان و جکوزیقیمت کابین دوش وان و جکوزی

اجزای کابین دوش وان و جکوزی

کابین دوش وان و جکوزی نیز مانند سایر انواع کابین دوش از اجزای زیر تشکیل شده است:

1 ـ شیشه سکوریت در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

2 ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک و آب‌کاری و آنادایز شده در رنگ‌های مختلف

3 ـ یراق آلات (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل 304 یا برنج

4 ـ انواع درزگیرها و نوارهای آلومینیومی یا پلاستیکی

آبشار کابین: طراح تولید کننده و مجری انواع کابین دوش وان و جکوزی شیشه ای

20 سال سابقه تولید

5 سال ضمانت یراق آلات و 10 سال خدمات پس از فروش

کیفیت بالا و قیمت مناسب

آبشار کابین در تمامی محصولات خود از شیشه‌های سکوریت سوپر کلیر کارخانه جام ایمن قزوین استفاده کرده و تمامی یراق آلات و فریم‌های مصرفی آن نیز کاملاً ضد آب و ضد با کیفیت بالا و آبکاری آنادایز می‌باشند

قیمت پارتیشن دوش وان و جکوزیکابین دوش وان و جکوزی

وان

«وان حمام» به ظرف بزرگی گفته می‌شود که انسان‌ها در آن خود را می‌شویند. وان حمام می‌تواند از جنس ورق‌های ABS با روکش رزین اکریلیک یا سرامیک باشد. وان حمام در شکل‌ها و با ابعاد مختلفی تولید می‌شود که هر کسی می‌تواند با توجه به فضای خود یکی از آن‌ها را انتخاب کند. وان حمام می‌تواند لذت یک حمام رویایی را برای شما به ارمغان آورد.

جکوزی

«جکوزی» نام شرکت آمریکایی تولید کننده وان حمام گردابی است. اولین محصول این شرکت، وان حمام با جت‌های آب ماساژ دهنده بود. این شرکت در سال 1915 میلادی تأسیس شد. بنیانگذاران این شرکت برادران جکوزی بودند که در حدود سال 1900 میلادی از ایتالیا به آمریکا مهاجرت کرده بودند. دفتر مرکزی این شرکت در کالیفرنیا قرار دارد.

در ایران این نوع محصولات غالباً با همان نام تجاری جکوزی شناخته می‌شوند. جکوزی در واقع، محیط بسته حوضچه مانندی است که آب موجود در آن فضا جهت ماساژ دادن عضله‌های مختلف بدن با فشار زیاد توسط پمپ‌های قوی از طریق لوله‌های تعبیه شده در قسمت‌های مختلف دیواره به داخل حوضچه رانده می‌شود. جکوزی از نظر گنجایش به دو دسته یک نفره و چند نفره تقسیم می‌شود. جکوزی یا در محل ساخته می‌شود و یا به طور پیش‌ساخته تهیه شده و در محل نصب می‌گردد.

برخی از جکوزی‌های مدرن دارای تجهیزات و امکاناتی مانند ماساژور، سیستم تزریق گاز ازن به منظور استریلیزه کردن آب، چراغ‌های زیر آب، چراغ‌های پس زمینه، صفحه کنترل کامپیوتری، رادیو، اسپیکر ضد آب، ریموت کنترل و بالشتک زیرسری می‌باشند. البته باید این نکته را یادآور شد که استفاده از لنز در محیط جکوزی با توجه به حرارت آب و تأثیر آن بر لنز توصیه نمی‌شود. استفاده از جکوزی برای مادران باردار به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود؛ زیرا گرمای آب به کودک درون رحم مادر آسیب جدی وارد می‌نماید.

پارتیشن شیشه ای وان و جکوزی

وان و جکوزی شیشه ای

انسان‌ها با هر فرهنگی و در هر نقطه از کره زمین همواره به دنبال زیباتر و کاربردی‌تر کردن محیط اطراف خود هستند. شیشه یکی از متریال‌هایی است که امروزه استفاده از آن در دکوراسیون داخلی خانه‌های بسیار رواج یافته است. دلیل این امر آن است که شیشه زیبایی منحصر به فردی داشته و می‌تواند باعث بزرگتر جلوه دادن فضا شود. «وان و جکوزی شیشه ای» یکی از کالاهایی است که رواج امروزه آن نتیجه همین موضوع می‌باشد.

منظور از وان و جکوزی شیشه ای در بعضی مواقع این است که وان و جکوزی کاملاً از جنس شیشه باشد. اما در بیشتر مواقع، منظور از وان و جکوزی شیشه ای، این است که بر روی وان و جکوزی از دوردوشی شیشه ای استفاده شده باشد یا اتاق دوش شیشه ای شامل وان و جکوزی باشد. پیش‌تر درباره نصب دور دوشی بر روی وان و جکوزی توضیح دادیم؛ اما در این بخش می‌خواهیم درباره اتاق دوش دارای وان و جکوزی صحبت کنیم.

اتاق دوش شیشه ای فضایی اتاق مانند از جنس شیشه سکوریت است که در فضایی به جز حمام نصب می‌شود تا فضایی را برای استحمام فراهم آورد. اتاق دوش دارای برخی تجهیزات جانبی است و بر همین اساس، اتاق دوش‌ها از مدل‌های ساده تا پیشرفته تولید و به بازار عرضه می‌شوند. اتاق دوش ها بر خلاف دوردوشی ها که معمولاً توسط کارگاه‌های تولید کننده داخلی کابین دوش تولید می‌شوند، معمولاً توسط کارخانه‌های بزرگ تولید کابین دوش خارجی طراحی و تولید می‌گردند. البته کارگاه‌های داخلی تولید کننده کابین دوش می‌توانند اتاق دوش های ساده را تولید نمایند. اتاق دوش های ساده تنها شامل زیر دوشی و شیر آلات می‌باشند؛ اما اتاق دوش های پیشرفته‌تر می‌توانند تجهیزاتی مانند سقف، چراغ، پانل دوش، وان، جکوزی، ماساژور و بسیاری تجهیزات مدرن‌تر و پیشرفته‌تر باشند.

اتاق دوش های پیشرفته می‌توانند حس جدیدی از طراوت و زیبایی را برای شما به ارمغان آورده و یک حمام رویایی را برای شما ایجاد کنند. قیمت یک اتاق دوش دارای وان و جکوزی از حدود 15 میلیون تومان شروع شده و به حدود 25 میلیون تومان هم می‌رسد. حتی در مدل‌های پیشرفته‌تر این قیمت افزایش می‌یابد.

کابین دوش جکوزی

جکوزی نسبت به وان امکانات بیشتری دارد؛ ولی قیمت آن نیز حدوداً 9 تا 10 برابر وان است. با توجه به این تفاوت زیاد در قیمت و نیز با توجه به این که شاید بسیاری از امکانات جکوزی برای بسیاری از خانواده‌ها کم‌استفاده یا بی‌استفاده باشد، در خانه‌های ایرانیان جکوزی نسبت به وان کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نتیجه، کابین دوش جکوزی نیز نسبت به کابین دوش وان رواج کمتری دارد. اما همان طور که گفته شد، امکان طراحی و تولید انواع کابین دوش جکوزی شیشه ای به صورت فریم دار (با درب کشویی) و فریم لس (با درب لولایی و فریم لس) وجود دارد. شرکت آبشار کابین نیز قادر است انواع کابین دوش جکوزی را در شکل‌های گرد و مربع مستطیلی با توجه به ابعاد جکوزی شما طراحی، تولید و اجرا نماید.

آبشار کابین: تولید کننده انواع کابین دوش، دور دوشی، اتاق دوش، پارتیشن حمام، حمام شیشه ای و درب شیشه ای حمام از سال 1378

5 سال ضمانت یراق آلات و 10 سال خدمات پس از فروش

کیفیت بالا و قیمت مناسب

وان و جکوزی شیشه ای

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

آبشار کابین فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تولید کابین دوش ها و دور دوشی های طلقی (پلکسی گلاس) آغاز کرد. آبشار کابین در طول این سال‌ها همواره به دنبال گسترش محصولات و جلب رضایت مشتری‌های خود بوده است. از آن جمله می‌توان به تولید کابین دوش ها و دور دوشی های شیشه ای با شیشه سکوریت سوپر کلیر، تولید کابین دوش های گرد، تولید کابین دوش های فریم لس و تولید کابین دوش های طلایی و زیتونی اشاره کرد.

جهت ارتباط با ما

تلفن:    02177443675     02177442489     02166522589

موبایل:    09123578010     09122371705     09121398937     09113578010 

کارگاه و دفتر شعبه شرق تهران: همت شرق (شهید زین الدین) ـ بعد از بزرگراه امام علی (ع) ـ خروجی شمیران نو ـ خیابان نونوار غربی ـ پلاک 83 

دفتر شعبه غرب تهران:  ستارخان ـ خیابان رئیس زاده

 ایمیل:        absharkabin1@gmail.com

اینستاگرام:         absharkabin