به اشتراک بگذاری

ما را دنبال کنید

کابین دوش ارزان قیمت | قیمت کابین دوش

برای جداسازی فضای دوش حمام، وان و جکوزی می‌توان به جای خرید کابین دوش های گران قیمت آماده که دارای تجهیزات جانبی می‌باشند که بیشتر این تجهیزات بدون مصرف هستند، با نصب یک حمام شیشه ای سکوریت یا حتی یک دور دوشی طلقی پلکسی گلاس، این فضاسازی را با هزینه‌ای بسیار کم انجام داد.

کابین دوش ارزان قیمت شامل نصب یک دور دوشی یا پارتیشن حمام شیشه ای سکوریت ریلی یا لولایی به همراه فریم یا بدون فریم می‌باشد. به این کابین دوش های سفارشی، «دور دوشی» گفته می‌شود.

از طرف دیگر، می‌توان گفت برخی از شرکت‌ها و فروشگاه‌های توزیع کننده کابین دوش و کابین حمام که کابین دوش های چینی را به فروش می‌رسانند، با توجه به وجود واسطه‌ها مجبور به فروش کابین دوش با قیمت بالا هستند و همچنین، برخی از برندهای معروف توزیع کننده کابین دوش و کابین حمام به دلیل معروف بودن برندشان، کابین دوش های خود را با 2 برابر قیمت واقعی به فروش می‌رسانند. بنابراین، ما توصیه می‌کنیم که با سفارش ساخت کابین دوش به تولید کننده های حمام شیشه ای و دور دوشی حمام یک کابین دوش ارزان قیمت با کیفیت بالا تحویل بگیرید.

کلیه یراق آلات مصرفی شرکت ما از جنس استیل 304 (ضد آب و ضد زنگ)، با کیفیت بالا و دارای گارانتی 5 ساله می‌باشند.

برای سفارش دور دوشی و کابین دوش با شماره‌های 02166522589 و 02177442489 تماس بگیرید.

کابین شیشه ای دوشاتاق دوشدوردوشی شیشه ایدوردوشی خارجیدوردوشی جدید

می‌توان گفت 90% از کابین دوش های حمام آماده موجود در بازار چینی و فاقد مرغوبیت و کیفیت مناسب هستند. هیچ چیز ناامیدکننده‌تر از این نیست که پس از یک دوره کوتاه استفاده از کابین دوش حمام نشانه‌هایی از فرسودگی و خرابی در چرخ‌ها و قسمت‌های مختلف دور دوشی دیده شود. بنابراین، برای پیشگیری از این اتفاق و برای این که بتوانید سال‌های متمادی از کابین دوش حمام خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید، باید از همان ابتدا به فکر انتخاب کابین دوشی با کیفیت باشید.

علاوه بر این، اگر درزگیرها و آبگیرها که از اجزای کابین دوش ها هستند، دارای کیفیت مناسب نباشند، نمی‌توانند وظیفه خود را که جلوگیری از خروج آب از داخل فضای کابین دوش حمام به بیرون است، به درستی انجام دهند.

یراق آلات دور دوشی نیز از عوامل تأثیرگذار در قیمت کابین دوش می‌باشند که یکی از اجزای مهم حمام شیشه ای می‌باشند که اگر کیفیتی مناسب نداشته باشد، ممکن است در مدت کوتاهی زنگ بزنند و برای شما دردسرهایی به دنبال بیاورند که باعث از بین رفتن زیبایی حمام شما می‌شود یا ممکن است در مدت کوتاهی باعث افتادن درب شیشه ای کابین دوش و یا شکستن شیشه کابین دوش شود.

درب شیشه ای حمامکابین حمامکابین دوش شیشه سکوریتدوردوشیکابین دوشدوردوشیکابین دوش طلاییزیردوشیکابین دوش گردکابین دوشپارتیشن حمامدوردوشی ایرانی

فریم کابین دوش نیز یکی دیگر از اجزای کابین دوش می‌باشد که اگر کیفیتی مناسب نداشته باشد، ممکن است در مدت کوتاهی دچار پوسیدگی شده که  باعث از بین رفتن زیبایی حمام شما می‌شود و یا ممکن است نتواند وزن شیشه را تحمل کند و در نتیجه، با تغییر شکل خود باعث افتادن و شکستن شیشه کابین دوش حمام شود.

کلیه فریم‌های دور دوشی و کابین دوش مصرفی شرکت ما از جنس بیلت فابریک آلومینیوم خالص (ضد آب و ضد زنگ) و با کیفیت عالی و تولید کارخانه اراک می‌باشند و با دستگاه‌های ایتالیایی آبکاری و آنادایز می‌شوند

بنابراین، ما توصیه می‌کنیم که قبل از سفارش هر کابین دوش ارزان قیمتی با کمی تحقیق درباره آن محصول از یراق آلات مصرفی و قریم‌های کابین دوش و شیشه حمام آن اطمینان خاطر پیدا کنید.

دوردوشی

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

تولید کننده:

انواع کابین دوش از سال 1380 انواع دور دوشی و پارتیشن حمام، کشویی و بازشو همراه با شیشه سکوریت 6 / 8 / 10 میل یا طلق پلکسی گلاس
به دلیل تنوع محصولات، طراحی، ساخت و اجرای انواع کابین دوش های حمام با توجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات صورت می‌گیرد
رنگ‌بندی فریم: طلایی / سفید / استیل / نقره‌ای مات / زیتونی