به اشتراک بگذاری

ما را دنبال کنید

دور دوشی شیشه ای حمام

منظور از «دور دوشی حمام» فضایی اتاق مانند است که در اطراف دوش حمام یا بر روی وان و جکوزی نصب می‌شود تا اولاً مانع از خیس و کثیف شدن قسمت‌های دیگر فضای حمام شود و ثانیاً قسمت‌های دیگر فضای حمام را به رختکن تبدیل نماید. دوردوشی شامل یک یا چند درب یا پانل مناسب است که بر روی وان، جکوزی، زیر دوشی، سکو، لبه یا کف حمام نصب می‌شود؛ به طوری که گرما و بخار و همچنین، آب از آن فضا خارج نشود و به بیرون نفوذ نکند.

دور دوشی حمام از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

۱ ـ شیشه سکوریت سوپر کلیر در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

۲ ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص تولید کارخانه اراک و آب‌کاری شده در رنگ‌های مختلف

۳ ـ یراق آلات (چرخ، دستگیره، لولا، بست و ...) ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج در رنگ‌های مختلف

۴ ـ درزگیرها و نوارهای آلومینیومی یا پلاستیکی

در بین دور دوشی های شیشه ای و طلقی، دوردوشی شیشه ای جدیدتر و مدرن‌تر بوده و به دلیل زیبایی بیشتر، مشتریان بیشتری را به خود اختصاص داده است. این نوع از دور دوشی ها دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود.

حمام شیشه ای کشوییدور دوشی طلاییدور دوشی شیشه ای

مزایای دور دوشی شیشه ای

از جمله مزایای دور دوشی شیشه ای می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱ ـ اجرا به صورت منحنی و خم

۲ ـ مقاومت در برابر آتش

۳ ـ شکستن به قطعات ریز در اثر برخورد ضربه‌های بسیار سنگین؛ به دلیل سکوریت بودن؛ که احتمال خطر را کاهش می‌دهد

۴ ـ قابلیت اجرای طرح‌های زیبا و دلخواه بر روی دور دوشی

۵ ـ دارا بودن جلوه‌ای خاص، زیبا و مدرن

معایب دوردوشی شیشه ای

از جمله معایب دور دوشی شیشه ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ عدم استفاده آسان در قوس‌هایی با ابعاد مختلف

۲ ـ حمل و نقل دشوار به دلیل وزن زیاد؛ مخصوصاً در مورد شیشه نشکن ۱۰ میل (دور دوشی شیشه ای فریم لس)

۳ ـ عدم قابلیت برش طرح‌های پیچیده

۴ ـ جذب رطوبت بالا و لک شدن فریم‌ها؛ مخصوصاً فریم‌های طلایی و زیتونی

قیمت دور دوشی شیشه ایدور دوشی حمامقیمت دور دوشی حمام

انواع دور دوشی شیشه ای

دور دوشی شیشه ای تولیدی شرکت آبشار کابین در ۳ مدل مختلف تولید می‌شود:

۱ ـ دور دوشی شیشه ای فریم دار ریلی

۲ ـ دور دوشی شیشه ای فریم لس ریلی

۳ ـ دور دوشی شیشه ای فریم لس لولایی

در مدل‌های مختلف دور دوشی شیشه ای می‌توان از شیشه سکوریت در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و ... و نیز به صورت شفاف، ساتینا و یا سندبلاست شده استفاده نمود.

مدل فریم دار ریلی

در این نوع از دوردوشی شیشه ای از شیشه سکوریت ۶ میل استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد. قاب مصرفی در این نوع از حمام شیشه ای از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دوردوشی شیشه ای حمام از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم)، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشند. این نوع از دور دوشی شیشه ای را می‌توان به صورت مربع مستطیلی، تمام گرد ، جلو گرد و صاف تولید و اجرا نمود.

مدل فریم لس ریلی

در این نوع از دور دوشی شیشه ای حمام از شیشه سکوریت ۱۰ میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می‌گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه‌های ثابت حرکت می‌کند. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی شیشه ای از جنس استیل ۳۰۴ و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند.

مدل فریم لس لولایی

در این نوع از دور دوشی شیشه ای از شیشه سکوریت ۱۰ میل استفاده می‌شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می‌گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه‌های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می‌شود. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دوردوشی شیشه ای حمام اعم از دستگیره‌ها، بست‌ها، لولاها و ... از جنس استیل ۳۰۴ و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق (کروم) و طلایی براق موجود می‌باشند.

دور دوشی گرددور دوشی فریم لسدور دوشی ریلی

قیمت دور دوشی شیشه ای

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع دور دوشی شیشه ای بر اساس سلیقه و فضای شما می‌باشد، قیمت دور دوشی شیشه ای تولیدی این شرکت مشخص و ثابت نیست. قیمت دور دوشی شیشه ای به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

۱ ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده و مدل و شکل دوردوشی شیشه ای حمام:

دور دوشی شیشه ای از اجزای مختلفی نظیر فریم و یراق آلات ساخته شده است و هر جزء در انواع، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف اجرا می‌شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. ضمن این که دور دوشی شیشه ای های شرکت آبشار کابین در ۳ مدل تولید می‌شوند که در قیمت این محصول مؤثر هستند.

۲ ـ ابعاد دور دوشی شیشه ای:

دور دوشی های شیشه ای در ابعاد مختلف و بر اساس فضای شما ساخته می‌شوند. هر چه ابعاد دور دوشی شیشه ای بزرگتر باشد، متراژ شیشه و وزن فریم آلومینیومی مصرفی نیز بیشتر شده و در نتیجه، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

۳ ـ حمل و نصب دور دوشی شیشه ای:

دور دوشی شیشه ای باید از محل کارگاه به محل نصب، حمل و در آن جا نصب شود. بنابراین، هر چه محل نصب از محل کارگاه دورتر باشد، قیمت دور دوشی شیشه ای افزایش می‌یابد. البته اجرت نصب در تمام محل‌ها ثابت و وابسته به مدل دوردوشی شیشه ای است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت دور دوشی شیشه ای می‌توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس حاصل فرمایید.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

۰۹۱۱۳۵۷۸۰۱۰ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵

دور دوشی ارزانکابین دوشکابین دوش ارزان قیمت

قیمت محصولات ما را با همکاران دیگر مقایسه کنید

قیمت مناسب                کیفیت بالا               تحویل کارهای سفارشی در 4 روز 

درباره ما || با ما آشنا شوید

تولید کننده:

انواع کابین دوش از سال 1380 انواع دور دوشی و پارتیشن حمام، کشویی و بازشو همراه با شیشه سکوریت 6 / 8 / 10 میل یا طلق پلکسی گلاس
به دلیل تنوع محصولات، طراحی، ساخت و اجرای انواع کابین دوش های حمام با توجه به فضای کنونی حمام شما با کمترین تغییرات صورت می‌گیرد
رنگ‌بندی فریم: طلایی / سفید / استیل / نقره‌ای مات / زیتونی